#!<< MidNite Solar Combiner Box MNPV6-250
Practical and reliable combiner box from MidNite Solar. Features: MNPV6-250 Solar Combiner Box For 200 and 250VDC charge controllers Gray aluminum type 3R rainproof enclosure Insulating dead front Accept three 300 VDC MidNite Solar breakers (not included) Size 13.5 L x 8 W x 3.5 D (inches) Box Size 14 L x 9 W x 4 D (inches) Fuses and breakers sold separately