#!<< Canadian Solar- CS6P-235PX-Std
Canadian Solar 235W PV Module MC4 CS6P-235PX-Std CS6P-230P 60 Cell Poly 15A Fuse 215.7W PTC -Canadian Solar- CS6P-235PX-Std