#!<< Brunton F-SOLARIS12 SOLARIS 12 - 12V - 12 W - 800 mA For Camera Cellular Phone Sat Nav
Find recommendations and reviews Brunton F-SOLARIS12 SOLARIS 12 - 12V - 12 W - 800 mA For Camera Cellular Phone Sat Nav. For both price and quality. To help you make the best product.
Maximum Output Power 12 W Compatibility Camera Cellular Phone Sat Nav Maximum Output Current 800 mA Device Supported Camera Cellular Phone Sat Nav Weight (Approximate) 11.00 oz Output Voltage 12 V DC General Information Manufacturer Brunton, Inc Manufacturer Part Number F-SOLARIS12 Manufacturer Website Address Brand Name Brunton Product Line Solaris Product Name SOLARIS 12 - 12V Product Type Solar Adapter Technical Information Device Supported Camera Cellular Phone Sat Nav Power Description Output Voltage 12 V DC Maximum Output Power 12 W Maximum Output Current 800 mA Physical Characteristics Weight (Approximate) 11.00 oz Miscellaneous Compatibility Camera Cellular Phone Sat Nav
SALE Brunton F-SOLARIS12 SOLARIS 12 - 12V - 12 W - 800 mA For Camera Cellular Phone Sat Nav
Feature About Brunton F-SOLARIS12 SOLARIS 12 - 12V - 12 W - 800 mA For Camera Cellular Phone Sat Nav :
  • Brunton F-SOLARIS12