#!<< 2W 18V Mini Solar Panel GP150*150-36A111
Find recommendations and reviews 2W 18V Mini Solar Panel GP150*150-36A111. For both price and quality. To help you make the best product.
1) Model Number: GP150*150-36A111 2) Size: 150 x 150mm 3) Material: Monocrystalline Silicon 4) Number of Cells: 36 5) Max. power: 2W 6) Max. current: 111mA 7) Max. voltage: 18V 8) Open circuit voltage: 21.6V 9) Short circuit current: 122mAh 10) Tolerance current: ¡À10% 11) Cell efficiency: 16%
SALE 2W 18V Mini Solar Panel GP150*150-36A111
Feature About 2W 18V Mini Solar Panel GP150*150-36A111 :